İsmim Mehmet – Elektrik Mühendisiyim. Elektronik Projeler, Kart Tamiri, 3D Yazıcı ve E-Ticaret Çözümleri sunmaktayız.

İşletmenize değer katacak çözümler sunmak için buradayız. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını dikkatlice dinleyip, ona göre çözümler sunuyoruz. Dinamik açıdan çeşitliliklerle dolu işlerimizle işletmelerin en iyi yönlerini açığa çıkarmasını sağlıyor. Yaptığımız işlerle, yediden yetmişe herkesi “dünyada iz bırakmaya” davet ediyor.

Mehmet, yarının liderleri için umut aşılayan ve onların eylemlerinin fitilini ateşleyen Fixaj’ın kurucusudur. Kendini tamamıyla bu nesli motive etmeye adamış olan Mehmet, her gün yeni bir kitleyi başarı yolculuğuna taşıyor.

Örnek projelerimizden bir kesit. Tekstil fabrikasında 3 vardiyenin çalışma randımanlarını gösteren tablomuz.

Firma 7/24 çalışan bir iplik üretim tesisiydi. Gece vardiyesi ile diğer vardiyelerin çalışma performanslarını karşılaştırmak istiyorlardı. Bizde bütün makinalara sensörler yerleştirdik ve bu verileri büyük datalar haline dönüştürdük. Sonrada ileri matematik analizleri ile müşterimizin kolayca anlayabileceği bar grafikleri haline getirdik. Bu sayede işletme günlük üretim yarışmaları yaparak üretimini %10 luk bir oranda arttırmış oldu.

Isı ve sıcaklık üzerine oluşturduğumuz Nem ve Sıcaklık Haritası projemiz hakkında bilgi verelim.

Bu projemizde ise müşterimiz bize işletme içi sıcaklık ve nemi tek bir ekranda bütün fabrikayı görebileceği görsel bir tablo istemişti. Bizde fabrikanın ölçümlenmesini istenilen yerlere yüksek hassasiyetli sıcaklık ve nem sörleri yerleştirdik. Kablosuz çalışan sistemimizde kurulum 1 günden kısa sürede bitti. Sonuç harika oldu. İlave olarak alarm ve inverter sistemlerine mevcut projemize ilave ettik. Nem belirlenmiş değerin altına düşünce gerekli kişilere mail atıyor. Ardında su baharı basacak motorları çalıştırarak ortam nemini ayarlamaya çalışıyor.

“Dünyamızı, dünyayı değiştirebileceğine inanacak kadar çılgın olanlar değiştirir.”

İlk danışmanlık seansınız benden